ACK İç Mekan Kare Sıva Üstü Led Panel 220V 18W 3000K Gün Işığı
| Stok Kodu | 900722 |
| Marka | ACK |
| Boyut | 220 x 220 x 40 mm |
| Garanti Süresi | 2 |
| Güç | 18 W |
| Işık Rengi | 3.000K |
| Kasa Tipi | Beyaz Kasa |
| Koruma Sınıfı | IP33 |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| Voltaj | 220 VAC |
Categories: Aydınlatma Ürünleri, Downlight
Related products
Aydınlatma Ürünleri
Aydınlatma Ürünleri
2835 Çipli











Reviews
There are no reviews yet.