Çubuk Led İç Mekan IP33 Tekstil Soketli 12 V CV 3.6 W/Ad 6 Led 6.500K Beyaz 16 x 500 mm 170° 2.5 cm Ledronics Zenit Üretim
| Stok Kodu | 110291 |
| Marka | Ledronics |
| Açı | 170 |
| Garanti Süresi | 2 |
| Güç | 3,6 W |
| Işık Rengi | 6.500K |
| Koruma Sınıfı | IP33 |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| Led Tipi | 2835 Çipli |
| PCB | 16 x 500 mm |
| Voltaj | 12 V |
Categories: Çubuk Led, Tekstil Çubuk Led
Related products
2835 Çipli
2835 Çipli
















Reviews
There are no reviews yet.