Çubuk Led İç Mekan IP33 Tekstil Soketli 12 V CV 6 W/Ad 6 Led 6.500K Beyaz 16 x 500 mm 170° 4.5 cm Ledronics Zenit Üretim
| Stok Kodu | 110992 |
| Marka | Ledronics |
| Garanti Süresi | 3 |
| Güç | 6 W |
| Işık Rengi | 6.500K |
| Işık Şiddeti | 100 Lm/Adet |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| PCB | 16 x 500 mm |
| Voltaj | 12 V |
Categories: Çubuk Led, Tekstil Çubuk Led


















Reviews
There are no reviews yet.