Hexus Dış Mekan Güç Kaynağı (12V – 150W)
| Stok Kodu | 100011 |
| Marka | Hexus |
| Akım | 12.5A |
| Boyut | 225 x 69 x 38 mm |
| Garanti Süresi | 3 |
| Güç | 150 W |
| Kullanım Alanı | Dış Mekan |
| Voltaj | 12 V |
Categories: Dış Mekan, Güç Kaynakları
Related products
2835 Çipli














Reviews
There are no reviews yet.