Ledronics Şerit Led Neon İç Mekan 2835 12 V 8 W/Mt 6 mm 120 Led 3.000K Gün Işığı
| Stok Kodu | 102021 |
| Marka | Ledronics |
| Akım | 0.6A |
| Garanti Süresi | 1 |
| Güç | 8 W |
| Işık Rengi | 3.000K |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| Led Tipi | 2835 Çipli |
| PCB | 6 mm |
| Voltaj | 12 V |
Related products
2835 Çipli












Reviews
There are no reviews yet.