Meanwell LPV-100 Dış Mekan Güç Kaynağı (12V – 100W)
| Stok Kodu | 100200 |
| Marka | Mean Well |
| Akım | 8.5A |
| Boyut | 190 x 52 x 37 mm |
| Garanti Süresi | 2 |
| Güç | 100 W |
| Kasa Tipi | Plastik Kasa |
| Koruma Sınıfı | IP67 |
| Kullanım Alanı | Dış Mekan |
| Voltaj | 12 V |
Categories: Dış Mekan, Güç Kaynakları
















Reviews
There are no reviews yet.