Çubuk Led İç Mekan IP33 Tekstil Soketli 12 V CV 6 W/Ad 6 Led 10.000K Beyaz 16 x 500 mm 170° 2.5 cm Ledronics Zenit Üretim
| Stok Kodu | 110944 |
| Marka | Ledronics |
| Garanti Süresi | 2 |
| Işık Rengi | 10.000K |
| Işık Şiddeti | 100 Lm/Adet |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| PCB | 16 x 500 mm |
| Voltaj | 12 V |
Categories: Çubuk Led, Tekstil Çubuk Led
Related products
2835 Çipli
2835 Çipli


















Reviews
There are no reviews yet.