Çubuk Led İç Mekan IP33 Tekstil 4 Vidalı 12 V CV 12 W/Ad 12 Led 6.500K Beyaz 16 x 1.000 mm 170° 2.5 cm Ledronics Zenitled
| Stok Kodu | 110637 |
| Marka | Ledronics |
| Açı | 170 |
| Garanti Süresi | 3 |
| Güç | 12 W |
| Işık Rengi | 6.500K |
| Işık Şiddeti | 100 Lm/Adet |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| PCB | 16 x 1000 mm |
| Voltaj | 12 V |
Categories: Çubuk Led, Tekstil Çubuk Led
Related products
2835 Çipli
2835 Çipli
















Reviews
There are no reviews yet.