Çubuk Led İç Mekan IP33 12 V CV 15 W/Ad 72 Led 6.500K Beyaz 12 x 1.000 mm 120° Hexus Zenit Üretim
| Stok Kodu | 110831 |
| Marka | Hexus |
| Garanti Süresi | 2 |
| Güç | 15 W |
| Işık Rengi | 6.500K |
| Işık Şiddeti | 20 Lm/Çip |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| PCB | 12 x 1000 mm |
| Voltaj | 12 V |
Categories: Çubuk Led, Diğer Çubuk Ledler
Related products
2835 Çipli














Reviews
There are no reviews yet.