Çubuk Led İç Mekan IP33 Tekstil Soketli 12 V CV 6 W/Ad 6 Led 6.500K Beyaz 13.5 x 475 mm 170° 2.5 cm Samsung Zenitled
| Stok Kodu | 111031 |
| Marka | Samsung |
| Açı | 170 |
| Garanti Süresi | 3 |
| Güç | 6 W |
| Işık Rengi | 6.500K |
| Işık Şiddeti | 100 Lm/Adet |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| PCB | 13.5 x 475 mm |
| Voltaj | 12 V |
Categories: Çubuk Led, Tekstil Çubuk Led
Related products
2835 Çipli














Reviews
There are no reviews yet.