Çubuk Led İç Mekan IP33 12 V CV 7.5 W/Ad 24 Led 2.700K Gün Işığı 12 x 500 mm 120° Samsung Zenit Üretim
| Stok Kodu | 110341 |
| Marka | Samsung |
| Açı | 120 |
| Garanti Süresi | 2 |
| Güç | 7,5 |
| Işık Rengi | 2.700K |
| Işık Şiddeti | 40 lm/Led |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| PCB | 12 x 500 mm |
| Voltaj | 12 V |
Categories: Çubuk Led, Diğer Çubuk Ledler
Related products
2835 Çipli

















Reviews
There are no reviews yet.