Hexus SMPS Güç Kaynağı İç Mekan IP33 Dar Kasa Sabit Voltaj 12 V 8.5 A 100 W 163 x 43 x 32 mm
| Stok Kodu | 100618 |
| Marka | Hexus |
| Akım | 8.5A |
| Boyut | 163 x 43 x 32 mm |
| Garanti Süresi | 2 |
| Güç | 100 W |
| Kasa Tipi | Dar Kasa |
| Koruma Sınıfı | IP33 |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| Voltaj | 12 V |
Categories: Güç Kaynakları, İç Mekan
Related products
2835 Çipli
















Reviews
There are no reviews yet.