Meanwell LRS 200 İç Mekan Güç Kaynağı 12V 200W
| Stok Kodu | 100194 |
| Marka | Mean Well |
| Boyut | 215 x 115 x 30 mm |
| Garanti Süresi | 3 |
| Güç | 200 W |
| Kasa Tipi | Metal Kasa |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| Voltaj | 12 V |
Categories: Güç Kaynakları, İç Mekan
Related products
2835 Çipli
















Reviews
There are no reviews yet.