Modül Hexus Lehimli Dış Mekan IP65 12 V CV 1.5 W/Ad 3 Led 160° BP 18 x 85 mm 8 cm Kablo 3.000K Gün Işığı
| Stok Kodu | 111059 |
| Marka | Hexus |
| Açı | 160 |
| Garanti Süresi | 2 |
| Güç | 1,5 W |
| Işık Rengi | 3.000K |
| Işık Şiddeti | 120 Lm/Adet |
| Kullanım Alanı | Dış Mekan |
| PCB | 18 x 85 mm |
| Voltaj | 12 V |
Categories: 2835 Çipli, Modül Led, Uncategorized
















Reviews
There are no reviews yet.