Şerit Led İç Mekan IP20 2835 12 V 12 W/Mt 10 mm 60 Led 3.000K Gün Işığı Samsung
| Stok Kodu | 110012 |
| Marka | Samsung |
| Akım Koruma | Yok |
| Güç | 12 W |
| Işık Rengi | 3.000K |
| Işık Şiddeti | 25 Lm/Çip |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| PCB | 10 mm |
| Voltaj | 12 V |
Categories: 2835 Çipli, Şerit Led, Uncategorized
















Reviews
There are no reviews yet.