Şerit Led İç Mekan IP20 2835 12 V 9,6 W/Mt 5 mm 120 Led 10.000K Beyaz Samsung
| Stok Kodu | 110172 |
| Marka | Samsung |
| Akım Koruma | Yok |
| Güç | 9,6 W |
| Işık Rengi | 10.000K |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| PCB | 5 mm |
| Voltaj | 12 V |
Categories: 2835 Çipli, Şerit Led, Uncategorized
Related products
2835 Çipli


















Reviews
There are no reviews yet.