Şerit Led İç Mekan IP20 2835 12 V 12 W/Mt 10 mm 60 Led 6.500K Beyaz Samsung
| Stok Kodu | 110011 |
| Marka | Samsung |
| Akım Koruma | Yok |
| Güç | 12 W |
| Işık Rengi | 6.500K |
| Işık Şiddeti | 25 Lm/Çip |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| PCB | 10 mm |
| Voltaj | 12 V |
Categories: 2835 Çipli, Şerit Led
Related products
2835 Çipli
2835 Çipli




















Reviews
There are no reviews yet.