Ledronics 2835 Çipli İç Mekan Şerit Led 5 m 10000 K 12W 20 Lm/Çip
| Stok Kodu | 110388 |
| Marka | Ledronics |
| Akım Koruma | Yok |
| Güç | 12 W |
| Işık Rengi | 10.000K |
| Işık Şiddeti | 20 Lm/Çip |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| PCB | 10 mm |
| Voltaj | 12 V |
Categories: 2835 Çipli, Şerit Led
Related products
2835 Çipli
















Reviews
There are no reviews yet.