Şerit Led İç Mekan IP33 5050 12 V 14,4 W/Mt 10 mm 60 Led 10.000K Beyaz Smarter İthal
| Stok Kodu | 100567 |
| Marka | Smarter |
| Garanti Süresi | 1 |
| Güç | 14,4 W |
| Işık Rengi | 10.000K |
| Işık Şiddeti | 16 Lm/Çip |
| Koruma Sınıfı | IP33 |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| Led Tipi | 5050 Çipli |
| PCB | 10 mm |
| Voltaj | 12 V |
Categories: 5050 Çipli, Şerit Led
Related products
2835 Çipli
2835 Çipli


















Reviews
There are no reviews yet.