Şerit Led İç Mekan IP20 2835 12 V 12 W/Mt 10 mm 60 Led 4.000K Gün Işığı Samsung
| Stok Kodu | 110013 |
| Marka | Samsung |
| Akım Koruma | Yok |
| Güç | 12 W |
| Işık Rengi | 4.000K |
| Işık Şiddeti | 25 Lm/Çip |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| PCB | 10 mm |
| Voltaj | 12 V |
Categories: 2835 Çipli, Şerit Led
Related products
2835 Çipli
2835 Çipli


















Reviews
There are no reviews yet.