Modül Samsung – GOQ Vidalı Dış Mekan IP67 12 V 1.1 W/Ad 3 Led 160° 15 x 70 mm 7 cm Kablo 6.500K Beyaz
| Stok Kodu | 100984 |
| Marka | Samsung |
| Açı | 160 |
| Garanti Süresi | 5 |
| Güç | 1,1 W |
| Işık Rengi | 6.500K |
| Işık Şiddeti | 100 Lm/Adet |
| Kullanım Alanı | Dış Mekan |
| PCB | 15 x 70 mm |
| Voltaj | 12 V |
Categories: 2835 Çipli, Modül Led, Uncategorized
















Reviews
There are no reviews yet.