Modül Smarter Kesit Dış Mekan IP65 12 V CV 1.5 W/Ad 1 Led 10 x 65° 25 x 44 mm 7 cm Kablo 10.000K Beyaz
| Stok Kodu | 100630 |
| Marka | Smarter |
| Garanti Süresi | 2 |
| Güç | 1,5 W |
| Işık Rengi | 10.000K |
| Işık Şiddeti | 110 Lm/Adet |
| Kullanım Alanı | Dış Mekan |
| PCB | 25 x 44 mm |
| Voltaj | 12 V |
Categories: 2835 Çipli, Modül Led, Uncategorized
















Reviews
There are no reviews yet.