Smarter Şerit İç Mekan IP33 5050 Pixel 5V 14,4 W 10 mm 60 Led Rgb
| Stok Kodu | 102718 |
| Marka | Smarter |
| Açı | 120 |
| Akım | 1.2A |
| Garanti Süresi | 2 |
| Güç | 14,4 W |
| Işık Rengi | RGB |
| Koruma Sınıfı | IP33 |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| Led Tipi | 5050 Çipli |
| PCB | 10 mm |
| Voltaj | 5 V |
Categories: 5050 Çipli, Şerit Led
Related products
2835 Çipli
2835 Çipli
2835 Çipli
















Reviews
There are no reviews yet.