Ledronics Şerit Led Neon İç Mekan 2835 12 V 8 W/Mt 6 mm 120 Led Pembe
| Stok Kodu | 102027 |
| Marka | Ledronics |
| Akım | 0.6A |
| Garanti Süresi | 1 |
| Güç | 8 W |
| Işık Rengi | Pembe |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| Led Tipi | 2835 Çipli |
| PCB | 6 mm |
| Voltaj | 12 V |
Signup for our newsletter to get notified about sales and new products. Add any text here or remove it.
Error: Contact form not found.
No products in the cart.
No products in the cart.
| Stok Kodu | 102027 |
| Marka | Ledronics |
| Akım | 0.6A |
| Garanti Süresi | 1 |
| Güç | 8 W |
| Işık Rengi | Pembe |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| Led Tipi | 2835 Çipli |
| PCB | 6 mm |
| Voltaj | 12 V |
Reviews
There are no reviews yet.