Meanwell ELG-300 Dış Mekan Güç Kaynağı 12V 300W
| Stok Kodu | 101456 |
| Marka | Mean Well |
| Akım | 12A |
| Boyut | 246 x 77 x 40 mm |
| Garanti Süresi | 5 |
| Güç | 300 W |
| Kasa Tipi | Metal Kasa |
| Koruma Sınıfı | IP67 |
| Kullanım Alanı | Dış Mekan |
| Voltaj | 12 V |
Categories: Dış Mekan, Güç Kaynakları
Related products
2835 Çipli















Reviews
There are no reviews yet.