MeanWell SMPS Dış Mekan IP67 Sabit Voltaj Güç Kaynağı XLG 12A 12V 8A 100W
| Stok Kodu | 101603 |
| Marka | Mean Well |
| Akım | 12A |
| Boyut | 140 x 63 x 32 mm |
| Garanti Süresi | 5 |
| Güç | 100 W |
| Koruma Sınıfı | IP67 |
| Kullanım Alanı | Dış Mekan |
| Voltaj | 12 V |
Categories: Dış Mekan, Güç Kaynakları
Related products
2835 Çipli












Reviews
There are no reviews yet.