Meanwell LRS-75 İç Mekan Güç Kaynağı (12V – 75W)
| Stok Kodu | 100955 |
| Marka | Mean Well |
| Boyut | 99 x 97 x 30 mm |
| Garanti Süresi | 3 |
| Güç | 75 W |
| Kasa Tipi | Metal Kasa |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| Voltaj | 12 V |
Categories: Güç Kaynakları, İç Mekan
Related products
2835 Çipli
















Reviews
There are no reviews yet.