Şerit Led Nano Hybrid IP65 5050 24 V 14,4 W/Mt 12 mm 60 Led RGB-3.000K Ledronics Zenitled
| Stok Kodu | 111128 |
| Marka | Ledronics |
| Garanti Süresi | 1 |
| Güç | 14,4 W |
| Işık Rengi | RGB |
| Kullanım Alanı | İç Mekan |
| PCB | 12 mm |
| Voltaj | 24 V |
Categories: 5050 Çipli, Şerit Led
Related products
2835 Çipli
2835 Çipli
















Reviews
There are no reviews yet.